מי יוצא הדופן? סבב 2 – חידה 9

לשחות נגד הזרם

פתרון החידה הקודמת, שמות הזוכים, וכמובן חידה חדשה

שני פתרונות שונים הגיעו אל המערכת לחידת השבוע שעבר. האחד, הפתרון שאליו המדור כיוון, והשני פתרון שהפתיע את המערכת כיוון שלא חשבנו עליו, אבל קיבלנו אותו כי גם הוא נכון. 

Shani Dror (פעם שלישית הסבב) היא זו שכיוונה לדעת המערכת וידעה לומר שלארי מ"מספ7ים" הוא הדמות יוצאת הדופן כיוון שלכל שאר הדמויות יש זיכרון פנומנלי בעוד שלארי הוא סוג של פרופסור מפוזר שעלול בדרך אפילו לשכוח אם הוא הולך או חוזר. 

מייק רוס מ"Suits" הוא יוצא הדופן בפתרון השני כיוון שבניגוד ליתר הדמויות בעלות התארים, הוא היחידי שלא השלים את התואר שלו. לפתרון הזה הגיעו Ziv Gur-Arye (פעם שביעית הסבב), ניצן רוזן (פעם חמישית), Or Rosenstein (פעם רביעית) ו- Rachely Aharonoff ו- Assaf Razon (פעם שנייה). כבוד ויקר לכל הפותרים כולם. 

ולחידה החדשה: הפעם לפניכם חמישה זוגות של דמויות טלוויזיוניות, ארבעה מתוכם בעלי תכונה משותפת והזוג החמישי יוצא דופן. עליכם לגלות מהי התכונה המשותפת ומי הוא הזוג יוצא הדופן ומדוע. (הבהרה לגבי חידת השבוע זה לא קשור למספר הסדרות שהזוגות השתתפו בהן) כדי לא לקלקל לאחרים אתם מוזמנים לשלוח אלינו את הפתרון עד ליום שני 21/8/2017 בשמונה בבוקר, במסר פרטי (באמצעות הפייסבוק, הטוויטר או למייל overmasach@gmail.com) בלבד. לפותרים יוענק, כרגיל אצלנו, כבוד ויקר במנות גדושות. בהצלחה לכולם!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.